Apie mus

Norite sužinoti savo kilnojamojo ar nekilnojamojo turto kainą? Reikia eksperto pagalbos dėl turto įsigijimo, plėtros ar valdymo? O gal norite pasitarti prieš pradedant nekilnojamojo turto statybą?

 

Į visus šiuos klausimus Jums mielai atsakys ir Jums padės didelę patirtį turintys nekilnojamojo turto ekspertai, šiais metais subūrę UAB „EV SOLUTIONS". Bendrovės biurai jau veikia Vilniuje ir Mažeikiuose, kad galėtų aptarnauti klientus visoje šalies teritorijoje.

 

EV SOLUTIONS konsultuoja nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo, tarpininkavimo, plėtros, valdymo klausimais, teikia investavimo į nekilnojamąjį turtą bei statybų paslaugas. 

 

Didžiausias bendrovės turtas - tai veiklūs ir ambicingi darbuotojai, sukaupę ilgametę patirtį nekilnojamojo turto rinkoje, dalyvavę daugybėje sėkmingų nekilnojamojo turto statymo, plėtros ir valdymo projektų. Mūsų ekspertai visada pasiruošę pasidalinti savo patirtimi ir parinks tinkamiausią sprendimą tiek privatiems, tiek verslo klientams.  

 

Ilgametė patirtis ir nuolatinė verslo aplinkos analizė užtikrina EV SOLUTIONS svarbią vietą tarp šios veiklos srities ekspertų, galinčių teikti aukščiausio lygio konsultacijas.

 

Viena iš įmonės teikiamų paslaugų - profesionalus turto ir verslo vertinimas (turto ir verslo vertinimo veiklos įmonės kvalifikacijos atestato Nr. 000335).

 

EV SOLUTIONS turto vertinimo specialistai atlieka nekilnojamojo, kilnojamojo turto bei verslo vertinimus privatiems ir juridiniams asmenims. Turto vertinimo prireikia norint gauti paskolą, pasinaudoti finansiniu lizingu, kilus civiliniam ginčui, rengiant įmonių finansinę atskaitomybę, draudžiant nekilnojamąjį turtą, numatant investicijas, perkant (parduodant) turtą, nustatant nuomos kainą bei daugeliu kitų atvejų.

 

EV SOLUTIONS garantuoja teisingai nustatytą turto ar verslo rinkos vertę. Bendrovės parengti turto vertinimai pripažįstami daugelio Lietuvos  institucijų.

 

Kviečiame naudotis mūsų bendrovės paslaugomis.