Didžioji Riešė

YPATINGA KAINAi! Galimybė pirkti nebrangiai ! Liko paskutinis namas !
VIETA: Naujas namas yra privačių namų kvartale "Dvariškių namai", Riešėje, 16 km. nuo Vilniaus miesto centro, priešais HBH restoraną Molėtų plente. Geras privažiavimas, atokiau nuo judraus plento. 

BENDRO NAUDOJIMO TINKLAI IR INFRASTRUKTŪRA: Kvartale yra nutiestas asfaluotas kelias, įrengtas bendras gręžinys, kanalizacija (prijungta prie nuotekų tinklų), elektros tinklai, gatvės apšvietimas, namuose numatomas dujinis autonominis šildymas.

NAMAI: Parduodami namai yra funkcionalaus išplanavimo, 2-jų aukštų, sublokuoti per garažą. Namai pilnai prijungti prie lauko tinklų: įvetas vanduo, prijungta prie kvartalo kanalizacijos, į namus įvestos dujos ir 12 KW elektra. Į kainą įskaičiuota trinkelės priešais ir aplink namą. Yra galimybė keisti namo vidinį išplanavimą pagal savo poreikius.

NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS: namai pastatyti iš 20 cm blokelių, apšililtinti 20 cm putų polistirolu. Perdangos plošktės - gelžbetoninės. Stogas dvišlaitis, skardinis, apšiltintas 20 cm mineralinės vatos sluoksniu.Fasadas apdailintas klinkerio plytelėmis, langai iš Schuco profilių.
http://goo.gl/maps/pw7Wd